Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Stížnosti

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
gLm




Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 08. 09. 07

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2007-09-09, 14:03

je nejakej problém tak ho tu napište !
Návrat nahoru Goto down
Pežot




Poeet p?íspivku : 16
Age : 34
Registration date : 19. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 17:20

Chalanisko menom Misak si nikde nekúpil to BMW čo má v profil a už ho má aj opravené a všetko (prišiel som nato tým, že som si ho kúpil a chcel som ho opraviť)
Návrat nahoru Goto down
http://www.bmwklub.sk
SeaHawk

SeaHawk


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 16. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:25

primrznuty napsal:
Misak napsal:
hele jako je to moje vec jaky mam auto a nech bejt SeaHawka protoze rika pravdu a taky si myslim ze to BMW proste chces.a s tim tuningem.....ty projistotu nemas zadny auto....jako jestli chces rejpat tak prosim kdyz jsem ete nesehnal paint shop tak si to zatim delam v malovani a co..???vadi ti to???jako myslim ze uz to prehanis ja ti taky nekecam do toho jaky si vemes trenky tak ty me nekecej ddo toho jak mam udelany auto a bude to O.K

buď ticho Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ty a tí tvoji kamaradi ma už hodne seru..my veme že ste jedna banda ktora drží spolu ale to že on keca pravdu podľa teba čo ty nemaš žiadne slovo na tomto foru tak to neznamena že to BMw je tvoje..rozhodne otom admin a nie ty tak to uzavri..

Tak hele toho tipka s tim bavem jsem nikde a nikdy nevidel. Dobre rozhodne o tom ---Jarda--- a pak se to uzavre. jinak date nekdo zavod?jen tak pro srnadu Cool
Návrat nahoru Goto down
Pežot




Poeet p?íspivku : 16
Age : 34
Registration date : 19. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:30

Ryjem do teba preto, lebo si to to BMW nezaslúžilo ... keby si vedel ako som jednému tak vynadal keď spravil niečo na BMW ... ten bol zelený ... a tak v podstate ide o to, že nieje dôkaz o nákupe toho auta a keď už teda bolo predané malo to byť napísané v tom topicu ... BERIEM TO AKO CHYBU FÓRA a hlavne vedenia, že to nedali dokopy. A to čo si spravil na tom BMW ty je neúnosné .. aspoň sa nauč AA ... pardón ani nevieš čo to je ... v preklade sú to tiene ...

SEAHAWK: viem o MC viac ako ty a misak dokopy tak ma ne**rte láskavo a staviť sa môžem ... teda budem rád ... ja som nepovedal, že bude bitka, som povedal, že mi to môžete povedať do očí Wink nauč sa čítať .. ale páči sa mi ako tí 14 ročný vyskakujú do každého
Návrat nahoru Goto down
http://www.bmwklub.sk
SeaHawk

SeaHawk


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 16. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:36

to se mi taky libi promin naucim se lepe cisti.tak fajn odstupuji ale prizmuty myslim ze uz by si mel mit ty ban zase si porusil pravidla. Mas pravdu urcite u tom vis vic nez mi dva do hromady mangu si delam jen tak pro srandu a todle hraju jen tak pro pohodu a nechci se uz tady hadat nema to cenu i kdyz je tady vecina 14letych.Jo stav se bydlim kousek od hradce kralove coz jsou vychodni cechy.

Panove dukazi jsou. tady to mate vsechno:
https://mangacarlife.niceboard.com/vrakoviste-f14/bmw-m3-e36-combi-t90.htm
Návrat nahoru Goto down
Pežot




Poeet p?íspivku : 16
Age : 34
Registration date : 19. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:37

Máte tam v okolí zraz??? Ak budú Mimoňské války tak ma tam vidíte ... a možno aj bude počuť ale toľko do audia nedám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.bmwklub.sk
Misak

Misak


Poeet p?íspivku : 36
Age : 31
Registration date : 16. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:50

hele ja to BMW proste chi seahawk dal dukazy tak neim co se tu resi a poprosil bych admina aby tohle rychle vyresil protoze uz me nebavi se tady hadat kdyz jde jen o takovou blbost a hlavne jako neim co me mas rikat ze si to auto nezaslouzim????jako proc bych si ho nemel zaslouzit to je snad jedno ne????jednou sem si ho koupil a ty si proste prisel dil.......tak jako uz tady fakt neni co resit jen to moc hrotis takze

Ivo nebo Jardo rozseknete to prosim co nejdriv dekujýu vam a seahawka do toho netahejte je to jen typek kterej proste vsechno o te koupi vi a ma pravdu takze jestli on dostane bana nebo neco takovyho nejakej trest tak ja ten trest chci taky ale jinak bych to nechal na adminoj
Návrat nahoru Goto down
Jarda
Admin
Admin
Jarda


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 15. 01. 07

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:54

jo seahawk ma dukazy a ja sem si už vzpomel takže konec debaty nevinnen a promazavam to tu
Návrat nahoru Goto down
Pežot




Poeet p?íspivku : 16
Age : 34
Registration date : 19. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:55

Oki teda uznávam aj ja ... nevšimol som si to ... neviem ako je to možné ale aj tak mám dojem, že to BMW si zaslúži lepší koniec ako hentak dotuzené
Návrat nahoru Goto down
http://www.bmwklub.sk
Misak

Misak


Poeet p?íspivku : 36
Age : 31
Registration date : 16. 02. 08

Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime2008-02-20, 19:59

dobra dekuju panove ze jse to uznali a hlavne tobe seahawk ze jsi nasel dukazi a ete bych poprosit aby ste u me v profilu smazali to jak tam je kvuli tomu BMW.........dekuju seahawku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stížnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti   Stížnosti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stížnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Policie-
Přejdi na: